Pôžička pre nezamestnaných

Väčšina ľudí si myslí, že ako nezamestnaný nemáte šancu získať pôžičku. Mýlia sa.Nachádzate sa v zložitej finančnej situácii, hlavne z toho dôvodu, že ste nezamestnaný? Vašu náladu môžu zlepšiť pôžičky pre nezamestnaných. Je to špeciálny typ pôžičiek, ktoré poskytujú nebankové spoločnosti za zjednodušených podmienok, a teda získať ju môžete skutočne ľahko. Pôžička pre nezamestnaných vám dokáže prilepšiť až do 350 eur, no pozorne si treba prečítať, aké požiadavky by ste mali spĺňať, aby ste mali čo najväčšiu šancu na schválenie. V tomto význame môže byť kľúčová práve doba splatnosti tejto pôžičky, ktorá je v porovnaní s inými typmi o čosi kratšia. Ale povedzme si všetko po poriadku. Začnime so základnými predpokladmi žiadateľa a sami uvidíte, že pôžička pre nezamestnaných ihneď cez web je prijateľná a dostupná pre širokú verejnosť.

Čo je potrebné spĺňať?

Hlavným, hoci nepísaným pravidlom, aké si pôžička pre nezamestnaných kladie, je vedieť, že žiadanú pôžičku budete mať ako splatiť. Aj keď sa v názve môžeme dočítať, že ide o pôžičku pre nezamestnaných, neznamená to, že môžete mať nulový príjem. Snáď každý, kto o pôžičku žiada, je dostatočne sebakritický, aby vedel usúdiť, či má na to, aby si zobral pôžičku a popri tom sa nedostal do ešte väčších finančných problémov. Pravdou je, že pri tomto type pôžičky nemusíte dokladovať príjem, takže máte o starosť menej, aj keby ste mali skutočne nulový príjem.

Stačí spĺňať presne dané kritéria a pôžičku dostanete aj bez zamestnaniaRýchla pôžička pre nezamestnaných požaduje, aby ste mali slovenskú adresu, aby ste boli držiteľ občianskeho preukazu a vlastnili bankový účet – aby vám peniaze mali byť kde doručené. Podľa vami zvoleného spôsobu žiadosti o pôžičky pre nezamestnaných, bude potrebné všetky tieto údaje zapísať aj do online žiadosti, poprípade telefonicky nadiktovať operátorovi alebo napísať do sms správy.

Najdôležitejším je mať minimálne 18 rokov (v niektorých prípadoch 21) a aspoň nejaký zdroj príjmov, aby ste mali z čoho pôžičku splatiť. Nezabudnite, že nemusíte byť zamestnaný a je jedno, či sa nachádzate v produktívnom alebo poproduktívnom veku. To znamená, že pôžička pre nezamestnaných je dostupná ako nezamestnaným, dôchodcom, ženám na materskej, študentom, tak aj zamestnaným pred výplatou.

Užitočné informácie o pôžičke pre nezamestnaných ihneď sa môžete dozvedieť aj v tomto francúzskom článku.

Pôžičky pre nezamestnaných bez dokladovania príjmu

Hoci sú pôžičky pre nezamestnaných bez dokladovania príjmu, je logické, že financie na vrátenie mať musíte, a teda mali by ste mať aspoň nejaký príjem. Za príjem sa rátajú rôzne sociálne dávky: prídavky na dieťa, príspevok za opatrovníctvo, nezamestnanecký príspevok, dôchodok… Možno sa pýtate, prečo sa venujeme príjmu, ak sú pôžičky pre nezamestnaných bez dokladovania príjmu. Je to preto, lebo v niektorých žiadostiach bude potrebné vypísať váš približný mesačný príjem, ktorý by pri rozhodovaní poskytovateľov mohol zavážiť. Samozrejme, že to nikto overovať nebude.

Netreba Vám žiadneho ručiteľa ani nemusíte ručiť majetkomPôžička pre nezamestnaných bez ručenia

Myslíte si, že má pôžička pre nezamestnaných kdejaké iné úskalia, ak nemusíte dokladovať príjem? Možno od vás bude poskytovateľ žiadať ručenie, ak vie, že ste nezamestnaný! Nie je to pravda. Pôžička pre nezamestnaných bez ručenia vám nebude dávať na starosť ďalšie problémy a nebude chcieť, aby ste sa zaviazali možno tým posledným, čo máte a o čo rozhodne nechcete prísť. Úlohou takýchto pôžičiek je pomôcť a nie dostať vás na ulicu. Jednoducho vám dajú šancu dokázať, že svoje slovo (vyjadrené v zmluve) viete dodržať a pôžičku do daného termínu splatiť.

Rýchle pôžičky pre nezamestnaných a ich splatnosť

Rýchle pôžičky pre nezamestnaných majú limitovanú splatnú dobu, a to práve z toho dôvodu, že ich poskytovatelia požičiavajú nižšie sumy. Splatnosť rýchlej pôžičky sa pohybuje od 5 do 31 dní podľa toho, akú sumu ste si vybrali.

Sú nejaké poplatky navyše?

Nie tak celkom. U väčšiny sprostredkovateľov, hlavne u tých serióznych, neplatíte poplatky za vybavenie pôžičky. Pôžička pre nezamestnaných ihneď však môže mať vyššiu úrokovú sadzbu. No v prípade, že si idete požičať prvýkrát (napr. od Ferratum alebo Pôžičkomatu), nemusíte platiť žiadne úroky. Vrátili by ste presne toľko, koľko ste si požičali. Pomimo tejto špeciálnej akcie treba počítať s vyššou sadzbou (vyššou v porovnaní s bankovými pôžičkami), a to okolo 20-25%. Napríklad pri 350 eurách by ste s 20 % úrokovou sadzbou vrátili o 70 eur viac, teda namiesto 350 eur by to bolo 420 eur.

Pôžička pre nezamestnaných ihneď

Pôžičky pre nezamestnaných ihneď môžu byť skutočne rýchlym riešením v situácii, kde potrebujete peniaze naozaj ihneď. Okrem toho, že vašu žiadosť môžete vyplniť do 5 minút, bude preskúmaná skutočne ihneď a odpoveď sa dozviete tiež veľmi rýchlo. Môže to trvať len 10 minút. Po pozitívnej odpovedi môžete mať peniaze na účte taktiež do 10 minút. Pôžička pre nezamestnaných ihneď je teda skutočne veľmi rýchlou cestou k získaniu peňazí na riešenie urgentných prípadov. Môže sa stať, že celý proces bude trvať o niečo viac, no maximálne o niekoľko hodín.

Stačí mobil a pôžičku si vybavíte cez SMS správuSms pôžička pre nezamestnaných

Možno ste počuli aj o inom spôsobe žiadosti, ako je telefonát alebo online vyplnenie formulára, a tým je sms pôžička pre nezamestnaných. Jediné, čo musíte urobiť, je vyhľadať si sprostredkovateľov tohto typu pôžičky, sms číslo a tvar sms, ktorý bude slúžiť ako vaša žiadosť.

Možno veriť rýchlej pôžičke pre nezamestnaných?

Na stránke, na ktorú sme vo vyššie vyznačených spojeniach odkázali môžete stopercentne veriť každému poskytovateľovi vďaka dlhoročnej existencii a pozitívnym hodnoteniam klientov. Ak natrafíte na menej známe nebankové spoločnosti, ktoré poskytujú pôžičky pre nezamestnaných, ich dôveryhodnosť si môžete ľahko overiť na stránke Národnej banky Slovenska.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*